Jak se Perspirex používá

Naneste na suchou a neporušenou pokožku

Je velmi důležité, aby Vaše pokožka byla naprosto suchá a nepoškozená před použitím antiperspirantu Perspirex. Nepoužívejte prvních 48h po odstranění chloupků.

Naneste na noc

Perspirex naneste před spaním, protože potní žlázy jsou v noci méně aktivní. V prvních dnech používání aplikujte Perspirex každý večer, dokud nedosáhnete požadovaného účinku (většinou týden). Pokud máte citlivou pleť, používejte Perspirex každou druhou noc po dobu dvou týdnů. V případě podráždění prodlužte interval mezi jednotlivými aplikacemi. Nechte Perspirex dokonale zaschnout.

Ráno smyjte

Ráno umyjte mýdlem a vodou. Znovu neaplikujte – účinek zůstává i po osprchování. Můžete použít běžný deodorant i parfém (účinky Perspirexu nebudou ovlivněny).

Návod k použití (anglicky)

Jak Perspirex funguje

Více než 30 let zkušeností v oboru ochrany proti pocení a důkladné klinické testy prokázaly, že antiperspiranty Perspirex poskytují dlouhotrvající (3-5 dní) ochranu proti potu a zápachu.

Nanesení Perspirexu

Perspirex je tak účinný díky patentovanému, na alkoholu založenému složení s obsahem chlodiru hlinitého. Systém péče o pokožku zajistí minimální podráždění.

Perspirex reaguje

Složení antiperspirantu Perspirex reaguje s vodou v potních žlázách a vytváří dočasnou gelovou bariéru.

Perspirex účinkuje

Dočasná gelová bariéra předchází průniku vody z potních žláz na povrch kůže, a tím zabraňuje nepříjemnému pocení. Systém péče o pleť dodává příjemný pocit na pokožce a snižuje podráždění pleti, které je s vysoce účinnými antiperspiranty často spojené.

Perspirex se rozpustí

Dočasná gelová bariéra se rozpustí v průběhu několika dní – většinou 3-5 dní – s přirozeným odlupováním odumřelých kožních buněk.

Systém péče o pleť Perspirex

Pokožka může být po použití běžných vysoce účinných antiperspirantů podrážděná. Patentovaný systém péče o pleť Perspirex zanechává příjemný pocit, a uživatelé jej vnímají jako jemný k pleti.*

*Výzkum Perspirex, květen 2015

Bez systému péče o pleť

Složení antiperspirantu může snížit hodnotu pH a způsobit podráždění až bolest pokožky.

Se systémem péče o pleť Perspirex

Složení Perspirexu bylo obohaceno o systém péče o pleť, který vyrovnává hodnotu pH a tím snižuje riziko podráždění.