Rozhodla jsem se, že si nenechám zkazit svůj velký den nadměrným pocením Více

Jmenuji se Cristina a – ačkoliv nemám velké problémy s pocením – když se cítím vystresovaná nebo nervózní, může to být problém.

Loni jsme se s manželem vzali, a před svatbou jsem se rozhodla, že nenechám pot zkazit náš velký den. Začala jsem hledat nějaké řešení na sociálních sítích, a téměř všichni doporučovali Perspirex. Pravdou je, že Perspirex fungoval! Celý svatební den držel pot pod kontrolou, a dnes jej používám kdykoliv si myslím, že by mohl pot negativně ovlivnit můj život.

Chodí nám spousta příběhů…

…od lidí, kterým Perpsirex změnil život. Extra účinná ochrana jim dodala sebeúctu, zvýšila sebevědomí, a zažehnala strach z pocení.

Velmi rádi si poslechneme i Vaše zkušenosti s antiperspiranty Perspirex. Podělte se s námi o Váš příběh prostřednictvím formuláře níže.

  ----------------

Karina Adams, Severní Irsko

„Jmenuji se Karina Adams. Je mi 23 let a odmala trpím nadměrným pocením. Vždy jsem nosila pouze černá nebo bílá trička, protože jsem se neustále potila – při chůzi, běhu, sezení, z nervozity, nadšení, práce. Období středoškolských studií bylo horší, protože naše uniforma byla světle modrá. Nikdy jsem si nesundavala sako, ani v létě, protože jsem věděla, že budu mít propocené tričko v podpaží. Ven jsem vyrážela pouze v černých šatech a stávala jsem pod sušákem na ruce, abych alespoň trochu vysušila propocená místa…ale to všechno se změnilo. Jednoho dne jsem si v místní lékárně vybrala Perspirex v naději, že snad bude fungovat.

Po několika marných pokusech s jinými produkty jsem konečně našla takový, který skutečně funguje. Perspirex používám už 3-4 týdny a ta změna je neuvěřitelná. Ačkoliv jsem se na začátku pořád trochu potila, bylo to obrovské zlepšení. Ale teď nemůžu uvěřit svým očím, když se podívám na své suché podpaží. Je to úžasné. Perspirex pro mě změnil všechno…můžu nosit červenou, fialovou i mou oblíbenou modrou barvu. Dokonce jsem si objednala modré šaty, ve kterých půjdu na kamarádčinu svatbu, protože vím, že mě Perspirex udrží v suchu po celý den!

Takže ze srdce mnohokrát děkuji.“

  ----------------

 Mark Mcnichol, Velká Británie

„Nadměrným pocením v podpaží jsem trpěl spoustu let. Brzy po osprchování jsem se začal znovu potit, a úzkost, kterou mi to způsobovalo, vše jen zhoršovala, a antiperspiranty prostě nefungovaly. Nyní se to díky antiperspirantu Perspirex změnilo. Je tak dobrý, že v něj mám naprostou důvěru, a to mi pomáhá být sebevědomý nejen v práci, ale i ve společenských situacích.

Začal jsem ho používat nedávno, a jedna aplikace účinkovala celý týden! Žiji ve Velké Británii a neviděl jsem mnoho reklam na produkty Perspirex. Nevím, jaké jsou Vaše marže, ale větší marketing by Vám přinesl mnohem větší zisk, protože si jsem jistý, že je spousta zákazníků, kteří čekají, až uslyší o produktech Perspirex.

Můžete prosím vyřídit mé díky všem, kteří jsou zainteresovaní ve výrobě produktů Perspirex? Nevím, jestli Vám napsal ještě někdo jiný, ale opravdu máte produkt, který mění životy.“

 ------------------

James Downs, Velká Británie

„Píši Vám jednoduše proto, že Vám chci dát vědět, jak spokojený jsem s produkty Perspirex.

Míval jsem problémy s pocením (a to opravdu velké), nicméně mi ukázali Perspirex, a od té doby jej používám! Je úžasný, a já nedokážu uvěřit, jak jednoduché bylo řešení mých problémů. Jsem naprosto spokojen!

Jen jsem si myslel, že byste měli vědět, jak jsem s Vaším produktem šťastný a spokojený. Pokračujte v dobré práci!“

 ------------------

 Glenn Martin, Velká Británie

„Chtěl jsem Vám jen napsat a říct DĚKUJI! Za Perspriex. Poprvé jsem Vaši televizní reklamu viděl před pár týdny s přáteli. Když člověk v reklamě zvedl ruce a byl úplně promočený, začali se smát…cukl jsem sebou, protože jsem věděl, že jsem to já. Žil jsem s tímto problémem celý život a tolik jsem se za to styděl, že to nejde ani popsat.

Samozřejmě, že jsem byl skeptický vůči antiperspirantu Perspirex. Zeptal jsem se na něj lékárníka a ten říkal, že jeho úspěchy jsou dobré, a že bych ho měl vyzkoušet a dát mu vědět, jak to dopadlo.

Je NAPROSTO ÚŽASNÝ! Už si nemusím kupovat tmavé oblečení, které zakryje pot, můžu zvedat ruce na vysoké police v obchodech, a můžu se cítit pohodlně na společenských událostech. Doporučuji Perspirex komukoli a všem, kteří trpí tím stejným pocitem studu, jako jsem trpěl já. Pomáhá cítit se více sebevědomý. Je to pocit, jako když hodně zhubnete. MILUJI HO!“

 -----------------

 Prince Ngwenya, Jižní Afrika

„Jmenuji se Prince, chci Vám moc poděkovat. Používám Váš výrobek (roll-on) dva týdny a tolik se změnilo. Pomáhá mi…po 15 letech (nebo tak nějak) je moje podpaží konečně suché…ještě jednou moc děkuji.“

Vaše hodnocení

Váš názor je pro nás důležitý! Prosím, vyplňte tento formulář a dejte nám zpětnou vazbu.

 

Děkujeme!
1 2 3 4 5