Antiperspiranty

undefined

Ochrana proti potu a zápachu, která Vám změní život

Perspirex je řada vysoce účinných antiperspirantů speciálně navržených pro jedince s nadstandardními potřebami ochrany proti potu a zápachu, které účinkují až pět dní po jednom použití.

Klinicky prokázaná nadstandardní a dlouhotrvající ochrana. Perspirex vyřeší jakýkoliv problém s pocením.

Všechny naše antiperspiranty jsou unisex a bez parfemace.

Který je ten pravý pro Vás? Vyzkoušejte náš test!

Nevíte, který antiperspirant Perspirex je vhodný právě pro Vás? Vyzkoušejte náš krátký text a najděte ideální řešení Vašich problémů.

Vyplnit test
1191/perspirexfamily_rolls_all-401-x-610-px

Perspirex Comfort

Perspirex Comfort je nový produkt v naší řadě antiperspirantů. Byl vyvinut tak, aby poskytoval účinnou ochranu proti potu a zápachu, a zároveň byl šetrný k pokožce ‒ obsahuje systém péče o pleť Cpx (mléčnan vápenatý).

Perspirex Comfort je řešení pro ty, kteří vnímají nadměrné pocení jako občasný/sezónní problém – v teplém prostředí, ale také v profesionálních či osobních stresových situacích (např. pracovních pohovorech, zkouškách).

Perspirex Comfort neobsahuje parfemaci.
                                  

                                                                                                                    undefinedundefined

1235/usp_ikon_active_groe

Systém péče o pokožku Comfort

Systém péče o pokožku Cpx zajišťuje velmi příjemný pocit na pokožce a minimalizuje podráždění, které je s vysoce účinnými antiperspiranty často spojené.

1238/usp_ikon_superior_groe

Účinná ochrana proti potu a zápachu

Účinně omezuje produkci potu, která je klinicky prokázaná mezinárodně uznávaným testovacím zařízením. Antiperspirant Perspirex Comfort se postará o suchou pokožku.

1236/usp_ikon_effective_groe

Účinnost po 3-5 dní

Klinické testy provedené mezinárodně uznávaným testovacím zařízením potvrdily, že Perspirex Comfort poskytuje dlouhotrvající ochranu po 3-5 dní, aniž by došlo ke snížení účinku.

Perspirex Original

Perspirex Original (náš základní produkt) za uplynulých 30 let získal důvěru milionů lidí po celém světě. Klinicky prokázaná dlouhotrvající ochrana, díky účinnému složení. Systém péče o pokožku Apx (mléčnan hlinitý) chrání před podrážděním.

Perspirex Original je řešením pro ty, kteří pociťují nadměrné pocení každý den. Pro ty, kteří vyzkoušeli různé možnosti, ale jejich současný antiperspirant jim není schopen pomoci.

Perspirex Original neobsahuje parfemaci.

                                                                                                                   undefined

undefined

1194/usp-100-x-100-px

Nadměrný pot a zápach pod kontrolou

Jeden z nejlepších a nejúčinnějších antiperspirantů pro ochranu před nadměrným pocením a zápachem. Takto vypadá suchá pokožka.

1196/usp-5-100-x-100-px

Účinnost po 3-5 dní

Klinické testy provedené mezinárodně uznávaným testovacím zařízením potvrdily, že Perspirex Original poskytuje dlouhotrvající ochranu po 3-5 dní.

1197/usp-draabe-100-x-100-px

Systém péče o pokožku

Systém péče o pokožku obsažený v antiperspirantu Perspirex Original zajišťuje příjemný pocit a omezuje možný výskyt podráždění pokožky, které je s vysoce účinnými antiperspiranty často spojené.

Perspirex Strong

Antiperspirant Perspirex Strong byl speciálně vyvinutý pro jedince s velmi závažnými problémy s pocením, a poskytuje až pětidenní ochranu proti pocení a zápachu v podpaží.

Perspirex Strong je řešení pro ty, kteří každý den trpí velmi nadměrným pocením. Mokré podpaží ovlivňuje jejich každodenní aktivity, a jejich problém může vyřešit jedině velmi silný antiperspirant.

Perspirex Strong neobsahuje parfemaci.

                                                                                                                   undefined

undefined

1239/usp_ikon_superior_moerkeblaa

Mimořádná ochrana

Jeden z nejúčinnějších antiperspirantů na trhu poskytuje velmi silnou ochranu proti nadměrnému pocení.

1237/usp_ikon_effective_moerkeblaa

Účinnost 5 dní

Jedna aplikace zajistí maximálně suché podpaží až na pět dní.

Perspirex antiperspirant na ruce a nohy

Perspirex na ruce a nohy poskytuje opravdu spolehlivou ochranu proti potu a zápachu dlaní a chodidel. Je považován za jedno z nejúčinnějších řešení pro zvýšenou produkci potu na dlaních a chodidlech.

Perspirex na ruce a nohy neobsahuje parfemaci.

                                                                                                                   undefined

undefined

 

 

1196/usp-5-100-x-100-px

Dlouhotrvající ochrana

Perspirex na ruce a nohy poskytuje dlouhotrvající ochranu po dobu 3-5 dní

1194/usp-100-x-100-px

Mimořádné snížení produkce potu

Perspirex na ruce a nohy drží pot pod kontrolou díky velmi účinné aktivní ingredienci – chloridu hlinitému.

 

1195/usp-draabe-100-x-100-px

Rychlá absorpce

Příjemná konzistence se rychle vstřebává a nezanechává mastný pocit.

VYZKOUŠEJTE NÁŠ TEST

Vyzkoušejte náš test a najděte ten pravý antiperspirant pro Vaše potřeby. Perspirex má řešení pro všechny úrovně problémů s pocením.

Vyzkoušet test
1252/perspirex-cirkel

Máte otázky ohledně antiperspirantů?

Sepsali jsme nejčastější otázky ohledně antiperspirantů Perspirex. Pokud máte otázku, na kterou zde nenajdete odpověď, můžete nám kdykoliv napsat e-mail: info@prestigeproducts.cz

 

Perspirex je tak účinný díky chloridu hlinitému v kombinaci s alkoholem. Reakce s vodou v potních žlázách vytvoří dočasnou gelovou bariéru, která zabrání průniku potu na povrch. Systém péče o pokožku snižuje, nebo dokonce předchází, podráždění kůže, které je u vysoce účinných antiperspirantů běžné. Gelová bariéra se sama v průběhu několika dní rozpustí, a přirozeným loupáním kůže zcela odstraní. Proto je potřeba Perspirex používat jen 2-3krát v týdnu (dle individuálních potřeb).

Perspirex je založený na alkoholu a neobsahuje vodu. Antiperspiranty s obsahem vody vytváří gelovou bariéru na povrchu pokožky, nikoli hlouběji v potních žlázách. Bariéra se totiž začíná tvořit v momentě, kdy se smísí chlorid hlinitý, v pokožce obsažený keratin a voda. Pokud se bariéra vytvoří blízko povrchu, bude velmi brzy odstraněna a nelze tak dosáhnout dlouhotrvající ochrany.

Aktivní ingrediencí v produktech Perspirex je chlorid hlinitý. Chlorid hlinitý je použit pro jeho extrémní účinky v tvorbě dlouhotrvající gelové bariéry v potních žlázách. Jeho účinky byly velmi dobře zdokumentovány v odborné literatuře i klinickými testy. Chlorid hlinitý může podráždit pokožku, a proto používáme aktivní systémy ochrany pokožky, kterými obohacujeme složení produktů. Tyto systémy snižují podráždění, a dělají tak z našich roll-onů unikátní produkty.

Naše potní žlázy jsou v noci méně aktivní. Tím dávají antiperspirantu Perspirex čas účinkovat, zatímco spíte. Hladina vody v potních žlázách je tedy nízká a umožňuje vytvoření gelové bariéry hlouběji v potní žláze. Díky tomu Perspirex poskytuje dlouhotrvající ochranu proti pocení a zápachu.

Naneste Perspirex na neporušenou pokožku v malém množství – dva tahy nahoru a dva dolů – aby se vytvořila tenká, rovnoměrná vrstva veprostřed podpaží. Toto množství je dostatečné pro účinnou ochranu proti potu a zápachu na 3-5 dní.

V některých případech může Perspirex způsobit podráždění pokožky. V těchto případech doporučujeme Perspirex přestat používat.

Ano, můžete nadále používat svůj běžný deodorant nebo parfém. Účinnost produktů Perspirex nebude nijak ovlivněna.

Ano, Perspirex je bezpečný v těhotenství i pokud kojíte. Perspirex je vyráběn v souladu s legislativou na všech našich trzích. Pokud máte nějaké pochybnosti ohledně složení antiperspirantů Perspirex, poraďte se prosím s Vaším lékařem.

Ne, nebyl nalezen žádný vědecký důkaz, který by toto tvrzení podpořil. Americká asociace pro rakovinu nezná žádné odpovídající epidemiologické studie, které by zpracovávaly statistiku spojení rakoviny prsu a používání antiperspirantů. Naopak, v roce 2002 byla provedena důkladná epidemiologická studie, které se zúčastnilo 813 žen s rakovinou prsu a 793 zdravých žen, a nebyl nalezen žádný vztah mezi rakovinou prsu a používáním antiperspirantů, deodorantů ani holení chloupků v podpaží.

Ne, podle americké Alzheimerovi asociace tato nemoc (charakterizovaná postupným poklesem kognitivních funkcí – myšlení, paměť, úsudek) nemá známou příčinu. Mezi lidmi se povídá, že hliník může způsobit Alzheimerovu nemoc. Tento mýtus pochází již z 60. let dvacátého století, kdy byla provedena studie odhalující abnormálně vysokou koncentraci hliníku v mozku některých obětí Alzheimerovi nemoci. Nicméně, zpráva Alzheimerovy asociace říká: „Po desítkách let výzkumu, nebyli vědci schopni tuto studii zopakovat, a potvrdit přítomnost hliníku v mozcích postižených Alzheimerovou chorobou.“ Americká Alzheimerova asociace se vyjádřila těmito slovy: „Spojení mezi hliníkem a Alzheimerovou chorobou nebylo nikdy přesvědčivě prokázáno…Komunita výzkumníků je všeobecně přesvědčená, že hliník není klíčovým rizikovým faktorem pro spuštění Alzheimerovi choroby. Mezi veřejné zdravotnické orgány, které toto přesvědčení sdílí, patří Světová zdravotnická organizace (WTO), americký Národní Institut pro zdraví, americká Agentura pro ochranu životního prostředí a Kanadská zdravotní agentura.

Používání Perspirexu u dětí nedoporučujeme, jelikož většina problémů s pocením v průběhu dospívání je většinou způsobena hormonálními změnami, a s věkem vymizí. Pokud však dítě opravdu potřebuje pomoc s nadměrným pocením, je možné Perspirex používat od 12 let. Je ale opravdu velmi důležité si pečlivě přečíst návod k použití, postupovat přesně podle pokynů a používat Perspirex výhradně pod dozorem rodičů.

Problémy s nadměrným pocením u dětí před pubertou je vhodné konzultovat s ošetřujícím lékařem či dermatologem, abyste měli jistotu, že se nejedná o projev nějakého onemocnění. Pokud lékař (ve velmi výjimečných případech) doporučí použití antiperspirantu, je nezbytné postupovat přesně podle návodu, snížit množství na minimum (větší množství může zbytečně dráždit pokožku), a vždy jej aplikovat pod dozorem rodičů (plocha ošetřená antiperspirantem nesmí být větší než 10 % - přibližně "šest dlaní").