Antiperspiranty

Ochrana proti potu a zápachu, která Vám změní život

Perspirex je řada vysoce účinných antiperspirantů speciálně navržených pro jedince s nadstandardními potřebami ochrany proti potu a zápachu, které účinkují až pět dní po jednom použití.

Klinicky prokázaná nadstandardní a dlouhotrvající ochrana. Perspirex vyřeší jakýkoliv problém s pocením.

Vyberte si z unisex antiperspirantů Original, Comfort a Strong anebo pánského antiperspirantu Regular. Všechny antiperspiranty jsou bez parfemace.

Perspirex Comfort

Perspirex Comfort je nový produkt v naší řadě antiperspirantů. Byl vyvinut tak, aby poskytoval účinnou ochranu proti potu a zápachu, a zároveň byl šetrný k pokožce ‒ obsahuje systém péče o pleť Cpx (mléčnan vápenatý).

Perspirex Comfort je řešení pro ty, kteří vnímají nadměrné pocení jako občasný/sezónní problém – v teplém prostředí, ale také v profesionálních či osobních stresových situacích (např. pracovních pohovorech, zkouškách).

Perspirex Comfort neobsahuje parfemaci.

Perspirex Comfort

Perspirex Original

Perspirex Original (náš základní produkt) za uplynulých 30 let získal důvěru milionů lidí po celém světě. Klinicky prokázaná dlouhotrvající ochrana, díky účinnému složení. Systém péče o pokožku Apx (mléčnan hlinitý) chrání před podrážděním.

Perspirex Original je řešením pro ty, kteří pociťují nadměrné pocení každý den. Pro ty, kteří vyzkoušeli různé možnosti, ale jejich současný antiperspirant jim není schopen pomoci.

Perspirex Original neobsahuje parfemaci.

 

Perspirex Original

Perspirex Strong

Antiperspirant Perspirex Strong byl speciálně vyvinutý pro jedince s velmi závažnými problémy s pocením, a poskytuje až pětidenní ochranu proti pocení a zápachu v podpaží.

Perspirex Strong je řešení pro ty, kteří každý den trpí velmi nadměrným pocením. Mokré podpaží ovlivňuje jejich každodenní aktivity, a jejich problém může vyřešit jedině velmi silný antiperspirant.

Perspirex Strong neobsahuje parfemaci.

Perspirex Strong

Perspirex antiperspirant na ruce a nohy

Perspirex na ruce a nohy poskytuje opravdu spolehlivou ochranu proti potu a zápachu dlaní a chodidel. Je považován za jedno z nejúčinnějších řešení pro zvýšenou produkci potu na dlaních a chodidlech.

Perspirex na ruce a nohy neobsahuje parfemaci.

Perspirex Hand and Foot Lotion

Perspirex for Men Regular

Nový pánský antiperspirant Perspirex for Men Regular poskytuje extra účinnou ochranu proti nadměrnému pocení a zápachu. Jedinečnou účinnost prokázala i klinická studie. Perspirex for Men Regular zaručuje dlouhotrvající efekt, který zabraňuje pocení po dobu 3 až 5 dní.

Perspirex for Men Regular je řešením pro muže, kteří pociťují nadměrné pocení každý den a stále nenašli antiperspirant, který by jim dokázal skutečně pomoci.

Antiperspirant Perspirex for Men Regular neobsahuje parfemaci.

Perspirex for Men Regular